Skip navigation

Egzamin Cambridge z języka angielskiego

Przez cały rok szkolny 2016/2017 trwały intensywne zajęcia, przygotowujące uczniów Europejskiego Gimnazjum do egzaminów Cambridge z języka angielskiego.

Przez cały rok szkolny 2016/2017 trwały intensywne zajęcia, przygotowujące uczniów Europejskiego Gimnazjum do egzaminów Cambridge z języka angielskiego. Kursy przygotowawcze prowadzili nauczyciele języka angielskiego Pan Tomasz Stypczyński i Pan Ariel Szychowski.

Egzaminy odbyły się w czerwcu w siedzibie International House we Wrocławiu. Wszyscy uczniowie, którzy zostali zakwalifikowani przez swoich opiekunów do egzaminów, zdali je bez żadnych problemów, w wielu przypadkach nawet z wyróżnieniem.

Do egzaminu PET for Schools (poziom B1) przystąpiła czwórka uczniów: Michał M., Oliwia K., Julianna T.-L. i Amelia W. Do egzaminu KET for Schools (poziom A2) przystąpiła szóstka uczniów: Aleksandra J. (wyróżnienie), Igor P. (wyróżnienie), Gabriela K., Małgorzata W. (wyróżnienie), Nikolas O. (wyróżnienie) i Adam W.

Gratulujemy serdecznie certyfikatów językowych i kontynuujemy naszą naukę, aby zdobywać kolejne w bieżącym roku szkolnym.