Skip navigation

Kursy językowe

Z nami nauczysz się posługiwać językiem obcym w codziennych sytuacjach. Biorąc udział w jednym z naszych kursów, nauczysz się rozmawiać, czytać i pisać w języku obcym.

Oferujemy kursy:

  • dla maturzystów,
  • dla gimnazjalistów,
  • dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie,
  • oraz język polski dla obcokrajowców!

Zatrudniamy jedynie najlepszych lektorów!
Małe grupy pozwalają lektorowi skupić się na indywidualnych potrzebach uczestników.

TRWAJĄ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2017/2018 ZAPRASZAMY!!!
TEL. 664 927 540, 75 646 06 27

Niedługo czeka Cię egzamin gimnazjalny. Jedna z jego części będzie obejmowała sprawdzenie Twoich umiejętności z języka obcego.
My pomożemy Ci przygotować się do tego egzaminu!
Z naszą pomocą rozwiniesz umiejętności słuchania i czytania ze zrozumieniem, pisania kreatywnego oraz mówienia. Gramatyka przestanie przerażać!
Spotykając się z nami dwa razy w tygodniu, unikniesz niepotrzebnego stresu egzaminacyjnego.

Boisz się matury z języka obcego?
Po naszym kursie nie grozi Ci black out!
Nie czekaj do studniówki, aby rozpocząć naukę!
Spotykamy się dwa razy w tygodniu i wspólnie odganiamy strach przed egzaminami.
Ćwiczymy wszystkie umiejętności potrzebne Ci do zdania matury: konwersacje, gramatykę, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem oraz pisanie kreatywne.

Zgodnie z mottem "Nauka musi sprawiać przyjemność" organizujemy w swoich placówkach w Zgorzelcu również kursy dla dzieci w grupach wiekowych:

  • 6-8 lat
  • 9-12 lat

Na podstawie koncepcji naszej Szkoły Podstawowej "Tęcza" w Zgorzelcu przyswajanie wiedzy odbywa się zgodne z najnowszymi wynikami badań nad umysłem i inteligencją.

DPFA Europrymus jest instytucją szkolącą wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Wałbrzychu pod numerem: 2.02/00077/2007.

Możemy stać się Państwa Partnerem w zakresie kształcenia i szkoleń dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz w zakresie podnoszenia kwalifikacji i dokształcania osób poszukujących pracy.